Poslední akce

Kamenice
home run

06.01.2022
Mumlava, Jizera

02.01.2022
Vltava

27.08.2021
Salza, Hinterwildalpenbach

05.08.2021
Gimbach, Gail
--

14.06.2019
Více ...
  
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
 
[ fik ] 15.03.2005 - 10:36:44
Uz by jsme opravdu mohli nekam jet uz mam apstak .Jo a nevim proc by jste mne meli pernamentne usazovat. A pokud chce PAVEL na vodu muze jet na mim Wigu jako predni naraznik

[ Zmáťa ] 14.03.2005 - 23:04:27 :: Anonymy, voda, ...
Tak nějak nemohu nemyslet na dnešní anonym. Jediné v co pevně věřím je to, že není vztažen k té hospodě. To by mě opravdu na(s)...štvalo. Jinak trvalejší oteplení je čím dál tím víc pravděpodobnější, což znamená, že dolní toky jsou téměř jisté (ať žije Sázava) a možná by se dalo i něco hořejšího (teoreticky například Otava, která má stále stav blízko limitu! No tak uvidíme. Takovou 2+ nebo (3-) v podobě horní Otavy bych si nechal i líbit . Vše jistí Sázava. Nemáte někdo info o případných problémech s ledy? Nerad bych byl nějakou tou krou sestřelen !

[ Potápka ] 14.03.2005 - 17:11:42 :: Pro Páju
Ahoj Pájo, musím tě uklidnit, nejsem na tom s technikou tak dobře, jak by to teď mohlo vypadat. Spíš bych řekla, že se mmi to zrovna povedlo. Myslím, že by jsi to také zvládnul. Zkus to jako já :pokus - omyl, třeba to taky vyjde. Ahoj

[ Zmáťa ] 14.03.2005 - 14:07:37 :: Anonym
K mé osobě hrubé a anonymní příspěvky budu nekompromisně mazat . Nemám je rád !

[ ] 14.03.2005 - 14:03:15
TRHNI SI

[ Zmáťa ] 14.03.2005 - 13:57:52 :: Hospoda
Kdy bychom mohli uskutečnit tu hospodu? Jak to vidíte? Také se nikdo nepřihlásil a neodpověděl mi v členské diskusi ! Já vím, že není tak výživná jako tato, do které přispívají i žabky - fanynky, ale mohli by jste číst obě !

[ Pája ] 14.03.2005 - 13:50:40
A co se týče usazení? Já se usazen nějak necítím prostě někdo do tajů moderní techniky internetu pronikl hlouběji než já - co čekáte od strojaře já znám maximálně virtuální rýsovací prkno jinak jsem s počítači takovej kámoš asi jako s mím bratrem A myslim že to potápka neměla ani v úmyslu, nebo jo? Mylim že ten kdo potřebuje pernamentně usazovat je akorát Fííííííííííík tak zatim čus.

[ Zmáťa ] 14.03.2005 - 13:45:51 :: Re Haj... s lodí
Ale, ale, Pájo, snad by ses nechtěl vymlouvat? Jakápak kosa, dyť má být kolem 15 stupňů . A navíc, sehnat náhradní loď snad není problém. Já ti případně mohu půjčit Tomáškovýho nafukovacího Juniora , nebo když seženeš lidi tak Colorado! Možná ti nabídne pomoc i někdo jiný!

[ Pája ] 14.03.2005 - 13:38:44 :: Hajzlůůům s lodí
Vy mě pěkně serete pánové, tak navodu by se vám chtělo. Uvědomujete si že já můžu jet tak maximálně na lehátku a v týhle kos by mi nepohohla ani guma brrrrrrrrrrrr to nepřeju ani hadovi.

[ Zmáťa ] 14.03.2005 - 13:29:29 :: Re: ????????????????
To je teda hezký, tak vy si vyjedete na Klenici, a ani nedáte vědět. To jste teda kamarádi ! Jinak bych to viděl tak, že v pátek se dohodnem kam v sobotu (podle stavů).

[ Fík ] 14.03.2005 - 13:22:43 :: ????????????????
Včera jsme s Danem byli na vodě zhruba po půl hodině pádlovani jsme se vydali na klenici většina lidí na nás koukala jak na cvoky ale jinek docela pěkná krajinovka.A nějaka ta schůze by opravdu mohla byt.Ta poznámka s limonádou se mi vůbec nelibila .Jo a doufám že se už konečně pojede nekam na vodu.Zatim čau FFFFFFFFFFFFFFFFííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkkkk

[ Zmáťa ] 13.03.2005 - 21:47:18 :: Rychlost ...
Hmm, myslím, Pájo, že tě (a nejen tebe) Potápka dostala . Využití zasílání novinek je jednoduché a spousta členů ho nevyuživá ! Proč myslíš, že ve spoustě případů reaguji několik minut poté, kdy někdo zadá příspěvěk ? Protože pokud máš u svého mobilního operátora zaktivován email, může ti to chodit i na mobil (jako mně). U T-mobile to je ale zpoplatněno jako SMS! U Oskara zdarma a u Eurotelu to bývalo s vkládáním reklam. Současný stav Errortelu nevím . Jinak Dívčí válku jsem ti zazálohoval z videokazety na DVD. Můžeš se pro ni stavit .

[ Potápka ] 13.03.2005 - 17:53:59
Ahoj všichni, koukám Pájo, že v rychlosti na tebe nikdo nemá. Okomentuješ skoro všechny články, které jsou sem napsané. Co se týče mé rychlosti, tak jsem se přihlásila do zasílání novinek. Proto, když se mi zdá, že už mám reagovat, tak se přihlásím na net. Abych odpověděla na tvůj dotaz, my tři, o kterých mám informace, bydlíme v Bolce a okolí. Ještě bych chtěla podpořit úmysl Indiánčiny známé - připoj se, budeme rádi! Ahoj

[ Pája ] 13.03.2005 - 16:15:24 :: loďka+Fanklub
Ahoj lidi, sakra jste rychlý jak průjem. Tak rychlé reakce jsem nečekal. A jinak Tome, prd abych měl očem psát, rpostě jsi zapoměl stejně jako s tím DVD - Dívčí válka. jen se přiznej je to prej polehčující oklnost. A teď k těm našim žabkám, to je super, že je vás vic doufám, že už máte vymyšlený ty trika ve kterých budete hopsat po břehu. A odkud jste doufámže z bolky. zatím čus

[ Indiánka ] 13.03.2005 - 13:12:36
Hoj, ahoj, tak jsem zase tady . Bohužel nemám tak často přístup na net - mé návštěvy nebudou tak časté. Koncem dubna by se to mohlo zlepšit. Budu mít vlastní net . S Potápkou už jsme velký kámošky a vypadá to slibně - rozrostem se o další členku . Adresu už má. TAKŽE se koukej ozvat nebo... . Jinak všechny zdravím, smajlíci jsou the best!

  
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.

[Tento obrázek uvidíte ještě 15 minut a znovu za 11 dní a 2 hodin.] Paddler : Slavos / Photo : Djembees / Location : Gronda /
| úvod | něco o nás | užitečné odkazy | diskuse | co bylo | co bude | | nepřihlášen | přihlásit se

© Kyblíkáři   2004 - 2024