Poslední akce

Gimbach, Gail
--

14.06.2019
Kamienna
Sklarska poreba - soutěska

29.05.2019
--

16.05.2019

Rakousko 2019 from Štěpán Hurt on Vimeo.

Zase sucho
-

28.04.2019
Kamenda
od přehrady

22.04.2019

Upper Kamenice from Štěpán Hurt on Vimeo.

Více ...

Trash Heroes 08.04.2017


Řeka: Kamenda
Úsek: classic

Dan: dneska byla Kamenda mimořádná, každý si nasbíral svůj pytlík pokladů, byla to taková game kdo najde lepší odpadek... a ještě na závěr byl jeden extra bonus, ale ten necham na hlavního aktéra ;-)

Mudra (hlavní aktér): nebudu zdržovat omáčkou, takže rovnou sjedeme až ke čtyřmetráku - Dan hupsne první, váhající Eda na břehu ukazuje, že OK, tak jedu. Klasickej boofovej odraz jako vždycky a už je mi jasný, že je to v prdeli, protože letim jak hřebík. Dole rána a rázem se válim bokem ve válci. Zvedam, zahlídnu vyprasenou špičku, ale neni čas na lítost, protože jsem pořád v tom pitomým válci, že jo. Chvíli bojuju v naději, že se mi podaří vycouvat, ale válec je silnější a i když jedu naplno, žere mě zpátky. Dochází mi, že v lodi se odsud nedostanu, tak se v duchu loučím se šesti lety bez krysy a jdu ven. Což ale není žádná výhra, protože v takhle propěněný vodě se nedá plavat a tak se nad hladinu dostanu jenom vzácně. Už mě ta situace začíná dost znervózňovat. Naštěstí rukou nahmatám lano. Tedy zpočátku si nejsem jistý, jestli to je lano a ne větev, protože házečku ze středu řeky jsem nečekal, ale Dan rybaří z mělčiny pod jezem a tahá sólokapra. Loďku to po minutce pouští taky, špička je sice pěkně dovnitř, ale bez díry. Pořád lepší, než mít zlámaný kotníky. Dan říká, že měl taky namále a shodneme se, že nevíme, kde byla chyba - oba máme pocit, že jsme boofovali jako vždycky, akorát to nemělo efekt. Oproti sterilním poučkám o navázání očního kontaktu s plaváčkem musím říct, že jsem byl rád, že záchrana házela naslepo, protože jsem byl nad hladinou dvakrát a to dost krátce a ani v jednom případě jsem nikoho neviděl. Díky všem za záchranu!

stav: 74cm/13.5m3

Dan + Mudra
[Tento obrázek uvidíte ještě 58 minut a znovu za 11 dní a 2 hodin.] Paddler : Slávoš / Photo : Djembees / Location : Verzasca, CH /
| úvod | něco o nás | užitečné odkazy | diskuse | co bylo | co bude | | nepřihlášen | přihlásit se

© Kyblíkáři   2004 - 2021