Poslední akce

Kamenice
home run

06.01.2022
Mumlava, Jizera

02.01.2022
Vltava

27.08.2021
Salza, Hinterwildalpenbach

05.08.2021
Gimbach, Gail
--

14.06.2019
Více ...

Fúzní sjezd 04.12.2004


Řeka: Tanvaldská Kamenice
Úsek: Z Jesenného

Původně jsme byly dvě vodácké skupiny z Mladé Boleslavi a okolí. Během roku 2004 jsme se postupně na vodě navzájem seznamovali, až jsme ke konci roku dohodli "fúzi" a vytvoření nového webu. A tak se stalo, že jsme na sobotu 04.12.2004 dohodli "fúzní sjezd" Tanvaldské Kamenice z Jesenného s následným hlasováním o názvu nového webu.

Já s Romanem, Michalem a Ladisem jsme se nemohli dočkat, a tak jsme to vše pro jistotu v pátek oslavili. Pili jsme, co to dalo, hráli na harmoniku a zpívali. Ráno jsme se šli na chvilku natáhnout, ale bohužel až ve chvíli, kdy Tomášek vstával, takže ze spaní moc nebylo. Pak jsme naložili lodě a vyrazili do Příšovic k benzínce, kde jsme měli sraz se zbylou částí výpravy. Cestu jsme si zpestřovali pitím Rumu, který již po vstupu do EU není Rumem, a bylo nám fajn (tedy některým).

Z Příšovic jsme vyrazili do Jesenného. Pavel, Dan a Mr. Cajkos si vyzkoušeli start z vysokého srázu do řeky. Chvíli mě přesvědčovali, abych si to dal taky, ale nakonec jsem odolal. Já jsem se v klídku nalodil, pojezdil nad jezem, šoupnul cvičnýho eskymoše (kluci nevěřili, že se mi do něj bude chtít) a sešoupli jsme jezík. Pod jezem už na nás čekali ostatní. Bohužel voda byla odváděna náhonem, a tak až do místa, kde se vracel náhon, bylo sucho. Dál už se jelo dobře. Cestou nás potkala jedna krysička v podání Michala. Nejdřív to vypadalo ošklivě, protože se Michalův kajak šprajcnul mezi dva šutry, byl lehce nad vodou a Michal pod vodou. Michal ještě zkoušel eskymovat, ale pak poznal, že to nepůjde, a vylezl. Po vyproštění kajaku si toto místo dal ještě jednou a tentokrát v pohodě. Po nějaké době jsme dorazili na Paraplíčko. Zde někteří skončili, někteří jezdili a někteří pokračovali na vlnu do Železného Brodu (Dan se tam dokonce nechal odvést autem).

Po převlečení do suchého jsme vyrazili do Sedmihorek, kde jsme v restauraci odhlasovali nový název skupiny "Kyblíkáři" pojídajíc přitom až kilové porce vepřových kolen. Výsledek hlasování byl natolik přesvědčivý, že nemohl být zvrácen ani případnými hlasy nezúčastněných členů.

Zmáťa
[Tento obrázek uvidíte ještě 55 minut a znovu za 11 dní a 2 hodin.] Paddler : Mudra, Dan / Photo : Lucka, Eda nebo Kozáč / Location : Aksu dere /
| úvod | něco o nás | užitečné odkazy | diskuse | co bylo | co bude | | nepřihlášen | přihlásit se

© Kyblíkáři   2004 - 2024